Jesteś w dziale: Strona główna

telekomunikacja

 
Systemy i urządzenia przeznaczone do komunikacji w oparciu o analogowe łącza telefoniczne.

Wybierz produkt, aby zobaczyć jego opis i dane techniczne.

DCA-2 - ster. dom. do DTM10A/20A, 1 panel, 4 numery wew.

DCA-2 - ster. dom. do DTM10A/20A, 1 panel, 4 numery wew.

Pozwala podłączyć analogowy panel domofonowy do jednej z linii wewnętrznych centrali.

więcej

zapytaj o produkt

DTM10A - centrala tel. PABX, 2 linie miejskie, 8 wew.

DTM10A - centrala tel. PABX, 2 linie miejskie, 8 wew.

DTM10A to zaawansowana technologicznie analogowa centrala telefoniczna o pojemności 2 linii miejskich i 8 linii wewnętrznych, może obsługiwać do 32 abonentów wirtualnych. Stworzona została z myślą o dostarczeniu ekonomicznych, lecz zarazem bardzo funkcjonalnych rozwiązań telekomunikacyjnych w obszarze małej i średniej przedsiębiorczości, a także gospodarstw domowych. Porty centrali wyprowadzone są w postaci gniazd RJ-45, co umożliwia szybkie łączenie z przełącznica przy pomocy popularnych patchcordów. Centrala współpracuje z analogowymi liniami POTS, z powodzeniem może być używana z sieciami ISDN (za terminalami NT), a także w połączeniu z bramkami VoIP. Do linii wewnętrznych centrali można przyłączać telefony analogowe z wybieraniem tonowym (DTMF), faksy oraz sterowniki domofonowe DCA-2 firmy DTM System. Centrala sprzedawana w komplecie z zabezpieczeniem przeciwprzepięciowym ZLT-2.

więcej

zapytaj o produkt

DTM20A - centrala tel. PABX, 4 linie miejskie, 16 wew.

DTM20A - centrala tel. PABX, 4 linie miejskie, 16 wew.

DTM20A to zaawansowana technologicznie analogowa centrala telefoniczna o pojemności 4 linii miejskich i 16 linii wewnętrznych, może obsługiwać do 32 abonentów wirtualnych. Stworzona została z myślą o dostarczeniu ekonomicznych, lecz zarazem bardzo funkcjonalnych rozwiązań telekomunikacyjnych w obszarze małej i średniej przedsiębiorczości, a także gospodarstw domowych. Porty centrali wyprowadzone są w postaci gniazd RJ-45, co umożliwia szybkie łączenie z przełącznica przy pomocy popularnych patchcordów. Centrala współpracuje z analogowymi liniami POTS, z powodzeniem może być używana z sieciami ISDN (za terminalami NT), a także w połączeniu z bramkami VoIP. Do linii wewnętrznych centrali można przyłączać telefony analogowe z wybieraniem tonowym (DTMF), faksy oraz sterowniki domofonowe DCA-2 firmy DTM System. Centrala sprzedawana w komplecie z zabezpieczeniem przeciwprzepięciowym ZLT-2.

więcej

zapytaj o produkt

ZLT-2 - zab. przepięciowe 2kV, 1 wejście, 1 wyjście

ZLT-2 - zab. przepięciowe 2kV, 1 wejście, 1 wyjście

Pojedyńczy moduł przepięciowy służy do zabezpieczania portów centali telefonicznej wszędzie tam, gdzie istnieje ryzyko wystąpienia przepięć. Dotyczy to zwłaszcza linii miejskich, linii zewnętrznych napowietrznych, długich linii wewnętrznych, itp.

więcej

zapytaj o produkt

1

strona główna

firma

zamówienia

szukaj

download

kariera

kontakt

regulamin

mapa strony

nowości

aktualności

systemy automatyki

telekomunikacja

produkcja na zlecenie

DTM System spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, ul. Brzeska 7, 85-145Bydgoszcz

tel./fax +48 52 340 15 83 .. 84

© 2011 DTM System. Wszelkie prawa zastrzeżone

wykonanie KOTNIS.pl