Jesteś w dziale: Strona główna  / systemy automatyki / napędy do automatyki bramowej / bramy skrzydłowe

Napędy do bram dwuskrzydłowych

 

Niezależnie od tego, z jakimi systemami automatycznymi mamy do czynienia, niezbędne jest zastosowanie odpowiednich siłowników. W tej kategorii znajdziesz wysokiej jakości napędy do bram dwuskrzydłowych, wykonane z trwałych i odpornych na uszkodzenia materiałów. Napędy do bram dwuskrzydłowych powstały z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań technologicznych, dzięki czemu zarówno ich konstrukcja, jak i zastosowany mechanizm zapewniają długotrwałe użytkowanie przez klientów indywidualnych oraz małe przedsiębiorstwa w każdych warunkach. Przedstawiamy elektromechaniczne siłowniki w wielu wersjach dostosowanych do różnych długości skrzydła, a także kompleksowe zestawy zawierające dodatkowo wszelkie niezbędne elementy, takie jak sterowniki, odbiorniki radiowe zgodne z nadajnikami, fotokomórki oraz piloty, a także elementy mocujące. W naszej ofercie znajdą państwo między innymi napędy do bram dwuskrzydłowych

Wybierz produkt, aby zobaczyć jego opis i dane techniczne.

DTM400 - zestaw aut. bramy 2-skrzydłowe, DTM433MHz

DTM400 - zestaw aut. bramy 2-skrzydłowe, DTM433MHz

Zestaw DTM 400 przeznaczony jest do bram skrzydłowych o długości skrzydła do 4 metrów i wadze do 250 kg, użytkowanych przez klientów indywidualnych i małe firmy. Oprócz samych siłowników DTM400 (lewego i prawego) w skład zestawu wchodzi sterownik EASY B232 wraz z obudową gwarantując sprawny montaż i uruchomienie. Sterownik mimo prostego interfejsu posiada zaawansowane algorytmy znane dotąd tylko w bardziej rozbudowanych urządzeniach firmy DTM System. Pozostałe elementy zestawu to: odbiornik radiowy EasyRX zgodny z nadajnikami DTM433MHz (montowany na płycie sterownika poprzez dedykowane złącze), jeden komplet fotokomórek SLIM II, dwa piloty czterokanałowe NEO szary. Wszystkie urządzenia (jeśli tego wymagają) wyposażone są w niezbędne elementy...

więcej

zapytaj o produkt

DTM600 - zestaw aut. bramy 2-skrzydłowe, DTM433MHz

DTM600 - zestaw aut. bramy 2-skrzydłowe, DTM433MHz

Zestaw DTM 600 przeznaczony jest do bram skrzydłowych o długości skrzydła do 5 metrów i wadze do 250 kg, użytkowanych przez klientów indywidualnych i małe firmy. Oprócz samych siłowników DTM600 (lewego i prawego) w skład zestawu wchodzi sterownik EASY B232 wraz z obudową gwarantując sprawny montaż i uruchomienie. Sterownik mimo prostego interfejsu posiada zaawansowane algorytmy znane dotąd tylko w bardziej rozbudowanych urządzeniach firmy DTM System. Pozostałe elementy zestawu to: odbiornik radiowy EasyRX zgodny z nadajnikami DTM433MHz (montowany na płycie sterownika poprzez dedykowane złącze), jeden komplet fotokomórek SLIM II, dwa piloty czterokanałowe NEO szary. Wszystkie urządzenia (jeśli tego wymagają) wyposażone są w niezbędne elementy mocujące.

więcej

zapytaj o produkt

DTM400 - silłownik 230VAC, bramy skrzydłowe, lewy

DTM400 - silłownik 230VAC, bramy skrzydłowe, lewy

Elektromechaniczne siłowniki DTM 400 przeznaczone są do bram skrzydłowych o długości skrzydła do 4 metrów i wadze do 250 kg,  użytkowanych przez klientów indywidualnych. Dostępne osobno jak i w zestawach zawierających wszystkie niezbędne elementy mechaniczne i elektroniczne w atrakcyjnych cenach.

więcej

zapytaj o produkt

DTM400 - silłownik 230VAC, bramy skrzydłowe, prawy

DTM400 - silłownik 230VAC, bramy skrzydłowe, prawy

Elektromechaniczne siłowniki DTM 400 przeznaczone są do bram skrzydłowych o długości skrzydła do 4 metrów i wadze do 250 kg, użytkowanych przez klientów indywidualnych. Dostępne osobno jak i w zestawach zawierających wszystkie niezbędne elementy mechaniczne i elektroniczne w atrakcyjnych cenach.

więcej

zapytaj o produkt

DTM600 - silłownik 230VAC, bramy skrzydłowe, lewy

DTM600 - silłownik 230VAC, bramy skrzydłowe, lewy

Elektromechaniczne siłowniki DTM 600 przeznaczone są do bram skrzydłowych o długości skrzydła do 5 metrów i wadze do 250 kg, użytkowanych przez klientów indywidualnych. Dostępne osobno jak i w zestawach zawierających wszystkie niezbędne elementy mechaniczne i elektroniczne w atrakcyjnych cenach.

więcej

zapytaj o produkt

DTM600 - silłownik 230VAC, bramy skrzydłowe, prawy

DTM600 - silłownik 230VAC, bramy skrzydłowe, prawy

Elektromechaniczne siłowniki DTM 600 przeznaczone są do bram skrzydłowych o długości skrzydła do 5 metrów i wadze do 250 kg, użytkowanych przez klientów indywidualnych. Dostępne osobno jak i w zestawach zawierających wszystkie niezbędne elementy mechaniczne i elektroniczne w atrakcyjnych cenach.

więcej

zapytaj o produkt

1

strona główna

firma

zamówienia

szukaj

download

kariera

kontakt

regulamin

mapa strony

nowości

aktualności

systemy automatyki

telekomunikacja

produkcja na zlecenie

DTM System spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, ul. Brzeska 7, 85-145Bydgoszcz

tel./fax +48 52 340 15 83 .. 84

© 2011 DTM System. Wszelkie prawa zastrzeżone

wykonanie KOTNIS.pl