Jesteś w dziale: Strona główna  / systemy automatyki / napędy do automatyki bramowej / bramy przesuwne

Napędy do bram przesuwnych

 

Właściwe działanie automatyki bram przesuwnych uzależnione jest przede wszystkim od zastosowania odpowiednich napędów. Poniżej znajdują się niezawodne urządzenia, które znakomicie sprawdzą się w mechanizmach użytkowanych przez klientów indywidualnych. Przedstawiamy napędy do bram przesuwnych, czyli elektromechaniczne siłowniki, dostępne zarówno osobno, jak i w zestawach, w których znajdują się również wiele innych różnego rodzaju elementów mechanicznych i elektrycznych. Korpus oferowanych wyrobów zbudowany jest z wysokiej jakości stopów aluminium, charakteryzuje się wytrzymałością oraz odpornością na uszkodzenia. Zapewniamy, że mechanizm zastosowany w naszych napędach do bram przesuwnych, a także siłownikach jak i innych urządzeniach jest dokładnie sprawdzony i niezawodny, zaś ich konstrukcja gwarantuje długie, bezawaryjne użytkowanie.

Wybierz produkt, aby zobaczyć jego opis i dane techniczne.

DTM-SWIFT6 - zestaw do bramy przesuwnej 230VAC

DTM-SWIFT6 - zestaw do bramy przesuwnej 230VAC

Zestaw z elektromechanicznym siłownikiem DTM-SWIFT6 przeznaczony jest do bram przesuwnych użytkowanych przez klientów indywidualnych. Zastosowane w napędzie DTM-SWIFT6 rozwiązania zapewniają niezawodność, komfort użytkowania i bezpieczeństwo. W skład zestawu, oprócz siłownika z wbudowanych enkoderem i krańcówkami magnetycznymi wchodzi sterownik SWIFT6-CB. Pozostałymi elementami zestawu są: odbiornik radiowy TRX montowany wewnątrz napędu na płycie sterownika poprzez dedykowane złącze, komplet fotokomórek SLIM II oraz dwa piloty czterokanałowe NEO.

więcej

zapytaj o produkt

DTM-SWIFT624 - zestaw do bramy przesuwnej 24VDC

DTM-SWIFT624 - zestaw do bramy przesuwnej 24VDC

Zestaw z elektromechanicznym siłownikiem DTM-SWIFT624 przeznaczony jest do bram przesuwnych użytkowanych przez klientów indywidualnych. Zastosowane w napędzie DTM-SWIFT624 rozwiązania zapewniają niezawodność, komfort użytkowania i bezpieczeństwo. W skład zestawu, oprócz siłownika z wbudowanych enkoderem i krańcówkami magnetycznymi wchodzi sterownik SWIFT624-CB. Pozostałymi elementami zestawu są: odbiornik radiowy TRX montowany wewnątrz napędu na płycie sterownika poprzez dedykowane złącze, komplet fotokomórek SLIM II oraz dwa piloty czterokanałowe NEO.

więcej

zapytaj o produkt

DTM-SWIFT6 - napęd do bramy przesuwnej 230VAC

DTM-SWIFT6 - napęd do bramy przesuwnej 230VAC

Elektromechaniczny napęd DTM-SWIFT6 przeznaczony jest do bram przesuwnych użytkowanych przez klientów indywidualnych. Zastosowane w napędzie rozwiązania zapewniają niezawodność, komfort użytkowania i bezpieczeństwo. Siłownik DTM-SWIFT6 wyposażony jest w sterownik SWIFT6-CB, którego konstrukcja pozwala na umieszczenie płyty sterującej wewnątrz napędu, gwarantując zadowolenie podczas montażu i użytkowania.

więcej

zapytaj o produkt

DTM-SWIFT624 - napęd do bramy przesuwnej 24VDC

DTM-SWIFT624 - napęd do bramy przesuwnej 24VDC

Elektromechaniczny napęd DTM-SWIFT624 przeznaczony jest do bram przesuwnych użytkowanych przez klientów indywidualnych. Zastosowane w napędzie rozwiązania zapewniają niezawodność, komfort użytkowania i bezpieczeństwo. Siłownik DTM-SWIFT624 wyposażony jest w sterownik SWIFT624-CB, którego konstrukcja pozwala na umieszczenie płyty sterującej wewnątrz napędu, gwarantując zadowolenie podczas montażu i użytkowania. Szybkość i wysoka intensywność predysponuje napęd do pracy w miejscach o dużym natężeniu ruchu.

więcej

zapytaj o produkt

DTM6 - zestaw aut. 230VAC, bramy przesuwne, DTM433MHz

DTM6 - zestaw aut. 230VAC, bramy przesuwne, DTM433MHz

Zestaw z elektromechanicznym siłownikiem DTM6 przeznaczony jest dla użytkowników indywidualnych do automatyzacji bram przesuwnych o wadze do 600kg. Oprócz siłownika DTM6 z kompletem akcesoriów w skład zestawu wchodzi sterownik EASY B231-DTM6, którego konstrukcja pozwala na umieszczenie go wewnątrz napędu, gwarantując sprawny montaż i uruchomienie. Sterownik mimo prostego interfejsu posiada zaawansowane algorytmy znane dotąd tylko w bardziej rozbudowanych urządzeniach firmy DTM System. Pozostałe elementy zestawu to: odbiornik radiowy EasyRX zgodny z nadajnikami DTM433MHz (montowany wewnątrz napędu na płycie sterownika poprzez dedykowane złącze), jeden komplet fotokomórek SLIM II, dwa piloty czterokanałowe NEO szary. Wszystkie urządzenia (jeśli tego wymagają) wyposażone są w niezbędne elementy...

więcej

zapytaj o produkt

DTM8 - zestaw aut. 230VAC, bramy przesuwne, DTM433MHz

DTM8 - zestaw aut. 230VAC, bramy przesuwne, DTM433MHz

Zestaw z elektromechanicznym siłownikiem DTM8 przeznaczony jest dla użytkowników indywidualnych do automatyzacji bram przesuwnych o wadze do 800kg. Oprócz siłownika DTM8 z kompletem akcesoriów w skład zestawu wchodzi sterownik EASY B231-DTM6, którego konstrukcja pozwala na umieszczenie go wewnątrz napędu, gwarantując sprawny montaż i uruchomienie. Sterownik mimo prostego interfejsu posiada zaawansowane algorytmy znane dotąd tylko w bardziej rozbudowanych urządzeniach firmy DTM System. Pozostałe elementy zestawu to: odbiornik radiowy EasyRX zgodny z nadajnikami DTM433MHz (montowany wewnątrz napędu na płycie sterownika poprzez dedykowane złącze), jeden komplet fotokomórek SLIM II, dwa piloty czterokanałowe NEO szary. Wszystkie urządzenia (jeśli tego wymagają) wyposażone są w niezbędne elementy...

więcej

zapytaj o produkt

DTM6 - siłownik 230VAC, bramy przesuwne, bez sterownika

DTM6 - siłownik 230VAC, bramy przesuwne, bez sterownika

Elektromechaniczny siłownik DTM6 przeznaczony jest do bram przesuwnych użytkowych przez klientów indywidualnych. Dostępny osobno jak i w zestawach zawierających wszystkie niezbędne elementy mechaniczne i elektroniczne w atrakcyjnych cenach.

więcej

zapytaj o produkt

DTM8 - siłownik 230VAC, bramy przesuwne, bez sterownika

DTM8 - siłownik 230VAC, bramy przesuwne, bez sterownika

Elektromechaniczny siłownik DTM8 przeznaczony jest do bram przesuwnych o wadze do 800kg, użytkowych przez klientów indywidualnych. Dostępny osobno jak i w zestawach zawierających wszystkie niezbędne elementy mechaniczne i elektroniczne w atrakcyjnych cenach.

więcej

zapytaj o produkt

1

strona główna

firma

zamówienia

szukaj

download

kariera

kontakt

regulamin

mapa strony

nowości

aktualności

systemy automatyki

telekomunikacja

produkcja na zlecenie

DTM System spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, ul. Brzeska 7, 85-145Bydgoszcz

tel./fax +48 52 340 15 83 .. 84

© 2011 DTM System. Wszelkie prawa zastrzeżone

wykonanie KOTNIS.pl