Jesteś w dziale: Strona główna

Produkcja na zlecenie

 

1

Produkcja na zlecenie

     Znaczącą częścią działalności firmy DTM System jest podwykonawstwo urządzeń elektronicznych od fazy założeń projektowych do wykonywania seryjnej produkcji. Produkujemy zarówno małe (kilkadziesiąt sztuk), jak i średnie (kilkadziesiąt tysięcy sztuk) serie urządzeń. Projektujemy i produkujemy urządzenia dla klientów z branży elektrotechniki oświetleniowej tradycyjnej i w oparciu o diody LED, z branży automatyki bramowej w zakresie zdalnego sterowania, lamp samochodowych w ramach nowoczesnego oświetlenia opartego na diodach LED, alarmowej i innych. Współpracujemy z renomowanymi zakładami tworzyw sztucznych i mechanicznymi, wysokiej klasy specjalistami zajmującymi się designem, co pozwala nam zaproponować urządzenia nie tylko dopracowane pod względem technicznym, ale i w atrakcyjnych i nowoczesnych obudowach. Nasz potencjał tkwi w kompetentnym i zaangażowanym personelu działu projektowego i produkcyjnego.

Dział projektowy ma do własnej dyspozycji profesjonalną komorę klimatyczną umożliwiającą testowanie tworzonych produktów w szerokim zakresie temperatur (-30 .. +80°C) i wilgotności. Posiada też do dyspozycji analizator widma, generator w.cz. , oscyloskopy cyfrowe i inne urządzenia gwarantujące wykonywanie projektów w sposób przewidywalny i optymalny.

Własna linia SMT (montaż powierzchniowy) w oparciu o urządzenia Juki, Mechatroniki i APS gwarantuje nam niezależność i zoptymalizowanie produkcji. Linia SMT składa się z półautomatycznej drukarki szablonowej w alternatywie z automatycznym dozownikiem pasty i kleju, z automatu Juki KE-1080L z automatycznym ładowaniem i rozładowaniem, z dwóch automatów Mechatronika M50 oraz z pieca rozpływowego.
Linia THT (montaż przewlekany) oparta jest na fali lutowniczej Spartan 8D firmy Novostar w alternatywie ze stacjami lutowniczymi JBC. Oba rodzaje montażu wykonujemy w technologii ROHS (bezołowiowej).
Korzystamy z szerokiej gamy renomowanych europejskich i polskich dostawców elementów i podzespołów elektronicznych.

Zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych.
Produkcja na zlecenie Produkcja na zlecenie Produkcja na zlecenie Produkcja na zlecenie Produkcja na zlecenie
Produkcja na zlecenie Produkcja na zlecenie Produkcja na zlecenie Produkcja na zlecenie

strona główna

firma

zamówienia

szukaj

download

kariera

kontakt

regulamin

mapa strony

nowości

aktualności

systemy automatyki

telekomunikacja

produkcja na zlecenie

DTM System spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, ul. Brzeska 7, 85-145Bydgoszcz

tel./fax +48 52 340 15 83 .. 84

© 2011 DTM System. Wszelkie prawa zastrzeżone

wykonanie KOTNIS.pl