Jesteś w dziale: Strona główna

Kariera

1

Specjalista ds. handlowych - NIEMCY

2017-08-29 08:32:56

Wymagania

  • Bardzo dobrej znajomości j. niemieckiego w mowie i piśmie
  • Zaangażowania w wykonywane obowiązki, samodyscypliny
  • Umiejętności pracy z klientem
  • Umiejętności organizacyjnej, planowanie spotkań, wyjazdy delegacyjne
  • Nastawienie na cele i ich realizację
  • Badania potrzeb rynkowych
  • Budowanie świadomości marki na powierzonym terenie
  • Doświadczenia w sprzedaży min. 2 lata (praca na rynku tradycyjnym)
  • Realizacja celów sprzedażowych

Obowiązki

  • Pozyskiwaniem nowych klientów
  • Budowaniem relacji z klientami
  • Prezentowaniem oferty
  • Sprzedażą produktów z portfolio firmy

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Wynagrodzenie z podziałem na część podstawową oraz prowizyjną
  • Pełne szkolenia produktowo/sprzedażowe
  • Możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie w młodym zespole

Wyślij ofertę

strona główna

firma

zamówienia

szukaj

download

kariera

kontakt

regulamin

mapa strony

nowości

aktualności

systemy automatyki

telekomunikacja

produkcja na zlecenie

DTM System spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, ul. Brzeska 7, 85-145Bydgoszcz

tel./fax +48 52 340 15 83 .. 84