Jesteś w dziale: Strona główna

Firma

 
DTM System
     Firma DTM System zajmuje się projektowaniem i produkcją urządzeń elektronicznych. Jesteśmy całkowicie polską firmą. Posiadamy własny dział projektowy oraz zautomatyzowaną linię montażu elementów SMD i przewlekanych.
      Od 1993 roku do chwili obecnej można nas zauważyć w branży automatyki bramowej, telekomunikacyjnej, zdalnego sterowania systemami alarmowymi oraz w systemach kontroli dostępu na parkingach.
      Nasza działalność opiera się też na podwykonawstwie urządzeń. W tym zakresie wykonujemy projekty i produkcję urządzeń dla wiodących producentów europejskich z branży automatyki bramowej. W szerokim zakresie projektujemy i produkujemy urządzenia elektrotechniki oświetleniowej tradycyjnej i w oparciu o diody LED dla znanego producenta o zasięgu światowym. Jesteśmy też widoczni w produkcji elektroniki do lamp samochodowych w zakresie nowoczesnego oświetlenia na diodach LED, którą wykonujemy na rzecz znanego polskiego producenta. Wykonujemy też inne urządzenia i jesteśmy otwarci na wszelką współpracę, do której gorąco zapraszamy.
 
     Celem naszej firmy jest systematyczne wprowadzanie nowoczesnych rozwiązań i pokazanie, że Polska myśl techniczna potrafi skutecznie konkurować z technologią zagraniczną.
 
      Nasze urządzenia o zwartej konstrukcji bazują często na systemach mikroprocesorowych i zawierają szereg nowatorskich rozwiązań i funkcji. Są zawsze zgodne z obowiązującymi normami i posiadają niezbędne certyfikaty. Szczycimy się tym, że produkowane przez nas urządzenia są w całości zaprojektowane i produkowane przez nas w Polsce. W naszych wyrobach stosujemy wyłącznie podzespoły renomowanych i sprawdzonych producentów.
 
Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu o nas, który znajduje się pod adresem: http://www.youtube.com/embed/e5gUV1RxD5s

strona główna

firma

zamówienia

szukaj

download

kariera

kontakt

regulamin

mapa strony

nowości

aktualności

systemy automatyki

telekomunikacja

produkcja na zlecenie

DTM System spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, ul. Brzeska 7, 85-145Bydgoszcz

tel./fax +48 52 340 15 83 .. 84

© 2011 DTM System. Wszelkie prawa zastrzeżone

wykonanie KOTNIS.pl